Jesteśmy spółką technologiczną działającą jako integrator i dostawca rozwiązań dla rynku TSL (Transport - Spedycja - Logistyka). Dostarczamy rozwiązania dla firm transportowych, spedycyjnych, producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych. Rozwijamy i wdrażamy nowoczesne technologie automatyzujące zarządzanie procesami logistycznymi.

CO NAS WYRÓŻNIA:

ROZWIĄZANIE TMS W CHMURZE

Kompletny system do zarządzania transportem dla wszystkich gałęzi transportu dostępny przez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca na ziemi. System który w pełni pozwala na elektroniczną komunikację z kontrahentami.

UNIKALNE POŁĄCZENIE SYSTEMÓW

Połączyliśmy w jednym rozwiązaniu cztery niezależne systemy IT: TMS/ERP, Track&Trace, CRM oraz aplikację mobilną dla kierowców.

GLOBALNY ZASIĘG NASZYCH SENSORÓW

Nasze sensory i urządzenia do monitorowania pojazdów/ładunków mają globalny zasięg i są całkowicie uniezależnione od opłat roamingowych.Użytkownik płaci jedną stałą stawkę na cały świat.

MULTIMODALNA PLATFORMA TRANSAKCYJNA 

Nasze rozwiązanie pozwala zawierać transakcje pomiędzy zleceniodawcą przewozu, a jego wykonawcą dla wszystkich gałęzi transportu na całym świecie.


Nova Tracking Sp. z o.o.
ul. Kujawska 2
85-031, Bydgoszcz

KRS: 0000490759
NIP: 9532641810
Regon: 341536950